XXVIII WARSZTATY MUSICALOWE RYCERKA 4 VIII - 16 VIII 2020

 

PRACA NAD MUSICALEM MEAN GIRLS 

XXVI Letnie Warsztaty Musicalowe

Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego

 

Jeśli kochasz śpiew, taniec, aktorstwo, chcesz rozwijać swoje zdolności, 

zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia pod okiem wybitnych

pedagogów, a Twoim marzeniem jest kariera na musicalowej scenie

- przyjedź na nasze Warsztaty!

 

 

Informacje ogólne: warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży od lat 7 do lat 18, osób posiadających doświadczenie sceniczne, jak i tych początkujących (uczestnicy zostaną odpowiednio podzieleni na grupy wiekowe i pod względem umiejętności).

 

 

 

Program letnich warsztatów obejmuje 13 dniowy, intensywny kurs z zakresu tańca, śpiewu i aktorstwa połączony z rekreacją. Decydując się na udział w naszych warsztatach bądźcie nastawieni na ciężką pracę, która przy okazji sprawi Wam również wiele radości. Podczas Warsztatów będziemy intensywnie pracować nad różnymi technikami tańca oraz doskonalić swój warsztat podczas zajęć z emisji głosu, dykcji, kultury mowy, świadomości ciała, pracy z mikrofonem, ruchu scenicznego i zajęć teoretycznych.

 

Podsumowaniem dwutygodniowej pracy będzie koncert online dla Waszych Rodziców i Przyjaciół. Zajęcia prowadzone będą przez wybitnych pedagogów na co dzień pracujących w największych polskich i zagranicznych produkcjach między innymi w Teatrze Muzycznym ROMA, Operze i Filharmonii Podlaskiej - m. in. Maciej Pawłowski, Liwia Pawłowska, Iga Marszałek, Bartosz Figurski, Kasper Zborowski-Weychman, Paweł Zawadzki.

Oprócz "ciężkiej pracy" przewidujemy szereg innych atrakcji (ogniska, wycieczki w góry, konkursy, wieczory filmowe itp.).

 

Termin: 04 VIII - 16 VIII 2020.

 

Miejsce: Ośrodek RYCERKA położony jest w samym sercu Beskidu Żywieckiego. Otoczenie pięknych gór gwarantuje spokój i możliwość efektywnej pracy połączonej z wypoczynkiem w komfortowych warunkach. 

 

 

Cena: 2350 zł. (uczestnicy zajęć w ASM), pozostałe osoby - 2590 zł. Cena obejmuje: przejazd tam i z powrotem na trasie Warszawa/Kraków/Łódź - RYCERKA, zakwaterowanie w budynku hotelowym z pełnym węzłem sanitarnym, pełne wyżywienie, opiekę wychowawców, ubezpieczenie, opiekę lekarską, zajęcia warsztatowe oraz inne przewidziane atrakcje.

*informujemy, ze z uwagi na dodatkowe obostrzenia dotyczące przejazdu - mniejsze grupy, obecność lekarza/pielęgniarki/ratownika w ośrodku podczas wypoczynku, zapewnienia środków do dezynfekcji, zapewnienia środków ochrony w razie konieczności ich zastosowania (maseczki, płaszcze, przyłbice) cena warsztatów może ulec zmianie o 100zł
Zapewnienie pięknego wypoczynku owocnego w artystyczne doznania jest dla nas bardzo ważne, ale zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest dla nas największym priorytetem

 

Zgłoszenie: poprzez www.chcebycwasm.pl, w razie pytań sekretariat ASM (T +48 501 099 369). Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W celu dokonania rezerwacji prosimy o wpłatę na nasz rachunek bankowy ASM (nr konta na dole strony) zaliczki w wysokości 350 zł. Pozostałą część kwoty prosimy uregulować w terminie do 30. lipca 2020 roku (w przypadku późniejszych wpłat prosimy o kontakt z sekretariatem). Nasze warsztaty są zawsze objęte funduszem gwarancyjnym i opieką kuratorium, wystawiamy faktury vat i zaświadczenia dla zakładów pracy.

 

Rachunek bankowy

Numer konta: 47 1240 6218 1111 0000 4623 5220 Bank: Bank Polska Kasa Opieki S.A.

Beneficjent: Maciej Pawłowski Production, Warszawa, ul. Widok nr 20 m. 6

Tytuł: imię i nazwisko, "zaliczka na obóz musicalowy"

 

Kontakt

T +48 501 099 369

sekretariat@szkola-musicalowa.pl

Liwia Pawłowska