AMELIÓWKA 24VI - 6VII 

SERWY 23VII - 4VIII

XXV WARSZTATY MUSICALOWE SERWY 23 VII - 4 SIERPNIA 2019

PRACA NAD MUSICALEM MAMMA MIA HERE WE GO AGAIN

XXV Letnie Warsztaty Musicalowe Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego

Jeśli kochasz śpiew, taniec, aktorstwo, chcesz rozwijać swoje zdolności,
zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia pod okiem wybitnych pedagogów,

a Twoim marzeniem jest kariera
na musicalowej scenie - przyjedź na nasze Warsztaty!

Informacje ogólne: warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży od lat 7 do lat 26, osób posiadających doświadczenie sceniczne, jak i tych początkujących (uczestnicy zostaną odpowiednio podzieleni na grupy wiekowe i pod względem umiejętności).

Program letnich warsztatów obejmuje 13 dniowy, intensywny kurs z zakresu tańca, śpiewu i aktorstwa połączony z rekreacją. Decydując się na udział w naszych warsztatach bądźcie nastawieni na ciężką pracę, która przy okazji sprawi Wam również wiele radości. Podczas Warsztatów będziemy intensywnie pracować nad różnymi technikami tańca oraz doskonalić swój warsztat podczas zajęć z emisji głosu, dykcji, kultury mowy, świadomości ciała, pracy z mikrofonem, ruchu scenicznego i zajęć teoretycznych.

Po raz kolejny na naszych warsztatach będą się odbywać dla zainteresowanych zajęcia z wokalistyki i improwizacji jazzowej.

Podsumowaniem dwutygodniowej pracy będzie koncert finałowy dla Waszych Rodziców i Przyjaciół, który odbędzie się 3 sierpnia 2019r.

Zajęcia prowadzone będą przez wybitnych pedagogów na co dzień pracujących w największych polskich i zagranicznych produkcjach między innymi w Teatrze Muzycznym ROMA, Operze i Filharmonii Podlaskiej - m. in. Maciej Pawłowski, Liwia Pawłowska, Marzena Ajzert-Lauks, Angelika Paradowska, Iga Marszałek, Tadeusz Płatek, Bartosz Figurski, Kasper Zborowski- Weychman.

Oprócz "ciężkiej pracy" przewidujemy szereg innych atrakcji (ogniska, konkursy, wycieczki,

kąpiele, wieczory filmowe itp.). Na miejscu mamy plażę, opiekę ratownika, kąpielisko, kajaki i rowery wodne.

Termin: 23 VII - 4 VIII 2018.


Miejsce:
Miejsce: Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjne PROSERWY w Serwach k/Augustowa www.proserwy.pl

Cena: 2350 zł. (uczestnicy zajęć w ASM), pozostałe osoby - 2590 zł. Cena obejmuje: przejazd tam i z powrotem na trasie Warszawa/Kraków/Łódź - Serwy, zakwaterowanie w budynku hotelowym z pełnym węzłem sanitarnym, pełne wyżywienie, opiekę wychowawców, ubezpieczenie, opiekę lekarską, zajęcia warsztatowe oraz inne przewidziane atrakcje.

Zgłoszenie: poprzez www.chcebycwasm.pl, w razie pytań sekretariat ASM (T +48 501 099 369). Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o wpłatę na nasz rachunek bankowy ASM (nr konta na dole strony) zaliczki w wysokości 350 zł. Pozostałą część kwoty prosimy uregulować w terminie do 30. czerwca 2019 roku (w przypadku późniejszych wpłat prosimy o kontakt z sekretariatem). Wystawiamy faktury vat i zaświadczenia dla zakładów pracy.

Rachunek bankowy
Numer konta: 47 1240 6218 1111 0000 4623 5220 Bank: Bank Polska Kasa Opieki S.A. Beneficjent: Maciej Pawłowski Production, Warszawa, ul. Widok nr 20 m. 6
Tytuł: imię i nazwisko, "zaliczka na obóz musicalowy"

Kontakt
T +48 501 099 369 sekretariat@szkola-musicalowa.pl Liwia Pawłowska